tel. 730 680 790
e-mail: mail@witamina.info

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Biopunkt Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Możesz się z nami skontaktować listownie pod adresem: ul. Nefrytowa 16/46, 05-500 Piaseczno lub przez e-maila biuro@biopunkt.pl.
  2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym lub w celach marketingowych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO).
  3. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, by odpowiedzieć na Twoje pytanie lub wysyłać Ci oferty marketingowe (w przypadku wyrażenia stosownej zgody).
  4. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub do czasu cofnięcia zgody.
  5. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w ww. celach, Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracujących z Biopunkt.pl na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
  6. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym wobec Biopunkt.pl w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Sklep z witaminami:

Dołącz do nas:

Staramy się być blisko Was. Dołącz do ans i pomóż nam budować społeczność ludzi świadomych zdrowego odżywiania.

Sklep:

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu ze zdrową żywnością Biopunkt.pl. Ponad 2000 produktów z certyfikatami BIO i EKO.

Copyright

2017 © Copyright by witamina.info. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.